English العربية Magyar עברית Melayu Hrvatski Čeština Polski Latviešu Español Français ไทย Deutsch
ETHOSline
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

W CEMEX-ie dążymy do tego, aby nasze wartości oraz zasady Kodeksu Etyki były odzwierciedlane w działaniach. Dlatego zachęcamy naszych pracowników, interesariuszy oraz osoby mające styczność z naszą firmą do zgłaszania pytań, sugestii usprawnień lub ewentualnych naruszeń naszego Kodeksu Etyki. ETHOSlinia to serwis, za pomocą którego możesz bezpiecznie zgłosić swoje uwagi dotyczące Kodeksu Etyki, uzyskać poradę lub zgłosić przypadek jego naruszenia.


ETHOSlinia zapewnia Ci anonimowość, jednak, w celu utrzymania komunikacji zalecamy podanie adresu e-mailowego (może on być anonimowy), za pomocą którego będziemy mogli przekazać Ci odpowiedź na Twoje pytania lub skontaktować się z Tobą w przypadku rozpatrywania sprawy na kolejnych etapach. Wszelkie otrzymane informacje są traktowane jako poufne. Pamiętaj, że w CEMEX-ie nie tolerujemy żadnych form odwetu.

 
Zgłoszenie
Internetowe
Kliknij tutaj
Telefonicznie
Kliknij tuta
Pocztą elektroniczną
Kliknij tutaj
ETHOSline prowadzona jest przez niezależny podmiot, NAVEX Global, i dostępna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu. NAVEX Global dokona dokumentacji zgłoszonej kwestii i przekaże ją do Cemex.
Kodeks etyczny
Kliknij tutaj
Często
Zadawane pytania
Kliknij tutaj